TAKAISIN

Step seurakilpailut 6.12.2007
Tulokset

Yleinen E
1. Tomi Jaara - Eveliina Laitila, Spiral Tampere
6,0
2. Erik Kajander - Niina Vähä-Savo, Oikea Rytmi Pori 16,0
3. Tommi Alatalo - Anna Ryynänen, Lockstep Lohja 21,5
4. Markku Vajaranta - Meri Lehtimäki, Step Tampere 24,5
5. Jouni Salonen - Anu Purttu, Spiral Tampere 29,0
6. Timo Salminen - Hanna Salo, Step Tampere 29,0
7. Marko Lahtela - Virpi Tuohisto, Spiral Tampere


Nuoriso E
1. Arto Pöyliö - Lempi Rongonen, Spiral Tampere
6,0
2. Toni Valo - Julia Karjalainen, Spiral Tampere 12,0
3. Henrik Pietiläinen - Heta Hedman, TanssiDans Kirkkonummi 18,0

Juniori II E
1. Sami Mäkinen - Jenna Alsio, Spiral Tampere
9,0
2. Tarmo Urrio - Nina Mononen, Tepika Jyväskylä 11,5
3. Henri Semberg - Elisa Yrjö-Koskinen, Parketti Hyvinkää 15,5

Juniori I E
1. Otto Päijänen - Emma Päijänen, Tepika Jyväskylä
7,0
2. Konsta Lindberg - Sofia Mattila, Hyrrät Kotka 12,0
3. Janne Kentta - Heidi Kentta, Casino Kauhajoki 23,0
4. Karri Lehtiranta - Suvi Heino, Bolero Turku 23,0
5. Elmo Pellava - Silja Rantala, Vakita Vantaa 25,0
6. Jani Kotiranta - Iines Honkavaara, Oikea Rytmi Pori 36,0

Lapsi II E
1. Erno Moisio - Kaisa Luoma, Step Tampere
8,0
2. Jim Helin - Heta Hiltunen, DanceLine Tampere 12,0
3. Antti Lehtonen - Emilia Ojala, DanceLine Tampere 21,5
4. Alex Nieminen - Säde Heino, Bolero Turku 25,0
5. Voitto Rusanen - Elena Tyynelä, Step Tampere 29,0
6. Tuomas Perälä - Jenniina Sivula, Botafogo Seinäjoki 30,5
7. Eetu Siltanen - Kira Siltanen, Step Tampere
8. Sami Sillanpää - Emma Hurme, Bolero Turku
9. Aatu Pohjola - Anni Länsiharju, Oikea Rytmi Pori
10. Oskari Nousiainen - Riina Nousiainen, Step Tampere

Lapsi I E
1. Linus Otsamo - Lumi Otsamo, Step Tampere
8,0
2. Kristian Kalmari - Anniina Perälä, Botafogo Seinäjoki 11,0
3. Atte Syrjälä - Linda Noronen, Tepika Jyväskylä 20,0
4. Joel Haapamäki - Lotta Alvinen, DanceLine Tampere 21,0

Seniori E 1
1. Klaus Husgafvel - Sari Husgafvel, Pivotkerho Hämeenlinna
7,0
2. Ilpo Nybacka - Merja Nybacka, Casino Kauhajoki 14,5
3. Jorma Pyy - Maaria Vesterinen, Star Helsinki 17,0
4. Antero Polvinen - Minttu Polvinen, TanssiDans Kirkkonummi 25,0
5. Kari Huhtala - Krista Huhtala, Tepika Jyväskylä 26,5

Seniori E 2
1. Pauno Kymäläinen - Maarit Nurmi, Bolero Turku
13,0
2. Vesa Leppänen - Merja Leppänen, Oikea Rytmi Pori 13,0
3. Pekka Saikkonen - Päivikki Saikkonen, Tepika Jyväskylä 19,0
4. Rauno Sandberg - Marja Sandberg, Piruet Pori 24,0
5. Pekka Patjas - Annukka Patjas, Step Tampere 24,0
6. Rauno Paalasvuo - Pirjo Markelin, Star Helsinki 34,0
7. Osmo Flinck - Eeva Savukari, Vakita Vantaa 41,0

Seniori E 3 vakio
1. Reijo Karikivi - Eija Karikivi, Habanera Espoo
3,0
2. Jorma Anttila - Onerva Anttila, Habanera Espoo 6,0

Seniori E 3 latin
1. Reijo Karikivi - Eija Karikivi, Habanera Espoo
3,0
2. Jorma Anttila - Onerva Anttila, Habanera Espoo 6,0